Hydroseeding | Merak Edilenler

Hydroseeding Uygulamasında Neden Selüloz Mulch Tercih Edilir?

bakım, onarım, villa bahçe, hobi bahçesi, küçük villa bahçesi, çatı bahçesi, otel bahçesi, park, spor sahaları, mera ve çayır, şevler, peyzaj alanları, peyzaj projelendirme, peyzaj fiyatlandırma, toprak, tohumlama,kuru tohumlama, büyük alanlar, küçük alanlar, yeşil alanlar, çim ekimi, ucuz çim, kaliteli çim, çim tohumu, çim tohumu fiyat, en ucuz hydroseeding, hydroseeding firması, hydroseeding firması, kaliteli hydroseeding uygulama,hydroseeding istanbul

Genelde hydroseeder uygulayıcıları, selüloz mulch’ı hydroseeder tankı içerisinde 40 - 50 saniye gibi kısa sürede suya karışıp uygulamaya hazır hale geldiği için tercih ederler. Wood mulch’ta ise bu süre, en az 20 - 25 dakikadır. Dolayısı ile hız gerektiren uygulamalarda selüloz mulch çok hızlıdır.

Selüloz mulch, uygulamalarda, özellikle rüzgarlı ortamlarda daha kaplayıcı ve içine hava almayacak şekilde, tohumlar için daha güvenli tohum yatağı oluşturur. Wood mulch’ta ise bazı küçük odun parçalarının hydroseeder içerisinde erimeyip, tohum yatağında rüzgardan pipet etkisi oluştur ve tohum yatağını kurutur.

Selüloz mulch, hem jet sistem karıştırıcılı hem de mekanik karıştırıcılı Hydroseeder’larda kullanılır. Wood mulch sadece mekanik karıştırıcılı hydroseeder’larda kullanılır.

Hydroseeder uygulayıcılarının selüloz mulch’ı tercih etmesinin bir diğer nedeni ise, wood mulch’tan daha uygun fiyatlı olmasıdır.

hydroseeding, hydroseeder, hydroseeding fiyat, hydroseeding nedir, hydroseeding çim ekimi fiyatları, hydroseeding makinası, hydroseeding makinesi, hydroseeding fiyatlar, hydroseeding maliyeti, hydroseeding yöntemi, hydroseeding uygulama, hydroseeding uygulama, hydroseeding bilgilendirme, hydroseeding danışma, hydroseeding kiralama, hydroseeding makina kiralama, hydroseeding mulch karışımı, hydroseeding nasıl fiyatlandırılır?

Merak Edilenler | Menu

sulu tohumlama, sulu tohumlama fiyat, sulu tohumlama nedir, sulu tohumlama çim ekimi fiyatları, sulu tohumlama makinası, sulu tohumlama maliyeti, sulu tohumlama uygulama, çim uygulama, hazır çim, peyzaj, hydroseeding çim ekimi, hydroseeding çim ekimi fiyatları, hydroseeding istanbul firması, hydroseeding mulch, hydroseeding malç, hydroseeding çim makinası, püskürtme çim, püskürtme çim fiyatları

X

Right Click

No right click