Toz Kontrol

Hydro Peyzaj toz kontrolünde DirtGlue Enterprises’ın Türkiye Yetkili satıcısı ve uygulayıcısıdır.

2001 yılında Amerika’da kurulan, yüksek teknolojik toprak sabitleme sistem ürünleri üreten DirtGlue Enterprises firması, inşaat ve madencilik gibi açık çalışma alanlarında tekerlekli araçların yarattığı toz, kum, kil, kireç gibi uçuşup çevreye olumsuz etkileri olan maddeler ile rüzgar ve su erozyonunun yarattığı toprak ve kum yığınlarının akıp kaymasını kalıcı engelleyen, çevreye duyarlı sıvı ürünler üretmektedir.

Açık ve kapalı manejlerde atların ve bu tarz yerlerde dolaşan hayvanların çıkardıkları ve ciğerlerine çektikleri tozların engellemesini sağlayan bu çevreye duyarlı teknolojik sıvı ürünler aynı zamanda helicopter ve rüzgar tribünlerindeki pervane ve kanatların tamir işlerinde de başarıyla kullanılmaktadır.

Hydroseeding sektörüne getirdiği yenilik ise; DirtGlue Enterprises’ın ürettiği 1/3 organik bileşen 2/3 sebze liflerinden oluşan sınırsız raf ömürlü Compo Mulch ile DirtGlue polimer yapıştırıcı beraber uygulandığında, ilave sulama suyuna ihtiyaç olmadan tohum filizlenmesi sağlanmaktadır.

DirtGlue Enterprises firmasının yenilikçi ürünleri ile endüstride, yol inşaatı ve yol çukur tamir işlerinde, sıcak asfaltın 1/3 ü maliyetine aşınmayan kalıcı yollar da yapılmaktadır.

X

Right Click

No right click