Peyzaj Bakım ve Danışmanlık

Hydro Peyzaj Peyzaj bakım ve Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Periyodik Bakım

Peyzaj alanlarının % 90’ı nı çim alanlar oluşturur. Bu alanların, biçilmesi, aylık değişen besin ihtiyaçlarının tespiti ve uygulanması, meydana gelen yabani otların kimyasal ve fiziksel mücadelesi,yüzey ve kök havalandırmaları, ara ekim ve tamirlerinin yapılması, otomatik sulama sistemi zaman ayarlarının mevsime göre programlanması, olası hastalıkların tespiti ve giderilmesidir. Bu gibi uzmanlık isteyen bakım işlerinin başarısı, düzenli ve sık kontrollerle sağlanır. Örnek olarak; zamanında sadece uzman gözlerle saptanabilecek bir fungusit’in birkaç gün geç tespiti bile, mantarın, onlarca dönüm alana yayılıp, çimin ölmesine sebep olur.

Peyzaj Bakım

Bahar Temizliği

Bahçenizin hem sağlığı hem de görünümü için elzem olan, ilkbahar ve sonbaharda yapılan bu tek seferlik bakımlarda, çim alanınızın sağlığı ve ömrü için, yüzey havalandırma, kök havalandırma ve ara ekim ve onarımı yapılır. Gübreleme, ilaçlama ve budama gibi zirai faaliyetler, bahçe ve çevrenin sağlıklı kalmasını sağlar. Hem fonksiyonel hem de görsellik katan malçlama, dolamit taşlar, ağaç kabukları, saman ve torf gibi değişik malzemelerle uygulanır.

Peyzaj Danışmanlık

Peyzaj proje hizmeti, ön çalışmalar ile başlar. Proje alanı verileri (iklimsel özellikler, ölçümler, toprak yapısı, kullanım amacı vb) belirlendikten sonra tasarım ve görsel çalışmaları, Autocadavan (ön) projeyle belirlenir. İhtiyaç halinde, 3Dmax görselleri ile desteklenerek sunuma hazır hale getirilir.

Profesyonel Danışmanlık

Danışmanlık bilgiye, etik değerlere ve tecrübeye dayanır. Müşteri odaklı hizmeti ve kaliteyi esas alarak, sosyal sorumluluk bilinciyle değer yaratan, Hydro Peyzaj, mühendislik ve teknik alt ve üstyapı bilgi ve tecrübesiyle,farklı uzmanlık gerektiren peyzaj alanları için, optimum çözümler üreterek, proje, uygulama ve bakım danışmanlığı hizmetleri sunar.
X

Right Click

No right click