Hydroseeding Uygulama

Hydroseeding (Sulu Tohumlama), diğer çim ekme yöntemlerine göre; içerisindeki toprak bağlayıcıları sayesinde 90 derecelik şevli alanlara dahi uygulanabilmesi, ilave toprak ya da organik gübre gerektirmeyen dolayısıyla istenmeyen yabani otların oluşmaması, aşırı yağmur ve kar dışında yılın her zamanı uygulanabilmesi, hızlı ve düşük maliyetlerle uygulanabilir olması sebebiyle 1930'lardan beri ABD ve Kanada’da çok yaygın şekilde kullanılır.

Küçük Alanlar

50-100-150 galon gibi küçük hacimli, hafif Turbo Turf Hydroseeder makinelerimizle, villa bahçeleri gibi küçük ve dar alanlar, ya da büyük proje alanlardaki birbirinden farklı, güneş/gölge ve/veya toprak isteklerine göre hazırlanacak farklı karışımları, küçük Hydroseeder’larla tohumlanır. Mevcut çim alanların ara ekim ve tamirlerinde, hem çim dokusuna hem de mevcut otomatik sulama sistemine zarar vermeyen, küçük hacimli hafif hydroseeder’lar, nazik Golf Sahaları'nın tamir ve bakımları ya da mezarlık araları gibi dar alanlarda mükemmel sonuç sağlanır. Dünyadaki hiçbir markanın yapamadığı küçük hacimli Hydroseeder’larımız sayesinde, tek seferde, minimum 60m2'lik küçük uygulamalar yapılabilir. Bu sayede artık ihtiyacı olan her kullanıcı Hydroseeding Yöntemi'nin avantajlarından faydalanabilir.

Büyük Alanlar

Uygulamaları ve bakımları, farklı uzmanlık gerektiren, gol sahaları, hipodromlar, spor sahaları, otoyol şevleri, erozyon alanları, park ve bahçeler gibi büyük peyzaj alanlarında 1000-1600-2000 galon’luk Hydroseeder’larla hızlı ve sağlıklı sonuçlar çok daha uygun maliyetlerle sağlanır. İhtiyaç halinde günlük 100 dönümden fazla uygulama gerçekleştirilebilir.
X

Right Click

No right click