Mini Hydroseeders

Turbo Turf’ün küçük hacimli hafif ve ekonomik hydroseeder’ları, villa bahçeleri ve mezarlık alanları gibi küçük ve dar alanlar için ve taşınabilir olmasıyla da, çatı ve teras bahçe uygulamaları için ideal seeder’lardır. Ara ekim ve çim onarım uygulamaları için tercih edilen treyler sistemli olan mini seeder’ların geniş tabanlı lastikleri sayesinde, hassas drenaj alt yapılı peyzaj alanlarında güvenle kullanılmaktadır. Seed & sprey seçeneği ile ilaçlama ve gübreleme de yapılabilen mini seeder’ları, küçük çim biçme traktörleri, küçük utility araçları ve atv arkalarında rahatlıkla çekilebilirler.

Hydroseeding | Mini Hydroseeders

Turbo Turf’ün küçük hacimli hafif ve ekonomik hydroseeder’ları, villa bahçeleri ve mezarlık alanları gibi küçük ve dar alanlar için ve taşınabilir olmasıyla da, çatı ve teras bahçe uygulamaları için ideal seeder’lardır. Ara ekim ve çim onarım uygulamaları için tercih edilen treyler sistemli olan mini seeder’ların geniş tabanlı lastikleri sayesinde, hassas drenaj alt yapılı peyzaj alanlarında güvenle kullanılmaktadır. Seed & sprey seçeneği ile ilaçlama ve gübreleme de yapılabilen mini seeder’lar, hem araç üstü olarak kullanılabiler hem de küçük çim biçme traktörleri, küçük utility araçları ve atv arkalarında rahatlıkla çekilebilirler.

Bu kapasitedeki hydroseeder’lar arasında en popular seeder, hafifliği, yüksek motor gücü, araç arkasında çekilebilir römorklu system olması, ihtiyaca gore ilave edilebilir özellikleri ve hem ara ekimlerde kullanılabilmesi hem de günlük tohumlama kapasitesiyle, HS 150 P ünitesidir.

Turbo Turf | Mini Hydroseeders

Turbo Turf | HS-50-M

HS 50 M Dünyadaki ilk modüler hydroseeding sistemidir. Hızlıca birleştirilen 3 adet hafif, elle taşınabilen parçadan oluşur. Bu modüler sistem asansöre, kızak çeken köpek kızaklarına yada aracınızın bagajına kolaylıkla elle yüklenebilir.

Turbo Turf | HS-100

100 galon kapasiteli araç üstü yükleme modelidir. Her bir dolumda 120 m2 lik alan tohumlar. 4 beygirlik Honda motorla direk bağlanan 5 x 5 cm santrifüjlü yüksek kapasiteli özel yapım pompa ile 30 metrelik 1 ¼ püskürtme hortumu ve 1 adet direk, 1 adet geniş açı ve 1 adet dar açılı püskürtme uca sahiptir. Boş ağırlığı sadece 95 KG'dır.

Turbo Turf | HS-150-P

150 galon kapasiteli römorklu modelidir. Çatal kanca ile bağlanan 20 x 10 x 8 lastikli ve de monte porya sistemlidir. Her bir dolumda 180 m2 lik alan tohumlar. 6.5 beygirlik Honda motorla direk bağlanan 5 x 5 cm santrifüjlü yüksek kapasiteli özel yapım pompaya sahip bir modeldir.

X

Right Click

No right click