Midi Hydroseeders

Kullanımı kolay ve emsallerine göre çok hafif, hızlı ve ekonomik olan orta sınıf Turbo Turf hydroseeder’lar, hydroseeding profesyonellerinin en çok tercih ettiği seeder’lardır. Yeni çim, mera ve diğer her tür orta büyüklükteki hydroseeding uygulama projeleri için ideal olan 300 galon ve 500 galonluk bu orta sınıf seeder’larda jet, mekanik veya hibrid karışım sistemlerinden biri tercih edilir. Kullanıcı ihtiyaçlarına göre, motor güç ve pompa seçenekleri ile ilave hortum, ekstra mulch yükleme bölümü, platform ve projeye has değişik mulch püskürtme ekipman ve sistemleri, gibi ve daha birçok seçenekler sunar. 300 galon seeder’da ise ayrıca istek üzerine off road özelliği de ilave edilir.

Turbo Turf Midi Hydroseeders

Hydroseeding | Midi Hydroseeders

Bu kapasitedeki seeder’ların jet karıştırıcı sistemli olan ve hydroseeding profesyonellerinin çok tercih ettiği seeder, hafifliği, yüksek motor gücü ( 18 bg ) ve uygun fiyatı ile, 300 galonluk veya aynı özelliklere sahip 500 galonluk, 300 - 500 XPW P römorklu modelidir.

Mekanik Karıştırıcılı orta boy seeder’larda yeni geliştirilen 400 galon kapasiteli, araç üstü HM 400 TE modeli, boyutları, kullanım kolaylığı, fiyatı ve her türlü mulch malzemesini kullanabilmesi açısından harika bir hydroseeding sistemidir.

Hem jet hem de mekanik karıştırıcılı sisteme sahip çift motorlu Hybrid hydroseeding modelleri arasından uygun fiyatlı olan 500 galon kapasiteli, mekanik ve jet sistemlerinin en iyi avantajlarını bünyesinde bulunduran HY 500 HE piyasada çok sevilen hydroseeding sistemidir. Bu modelin, aynı özelliklere sahip 750 galon kapasiteli maksi seeder’ları da vardır.

HS 500 HARV P’nin 500 galon kapasiteli bu modeli, bugün piyasadaki diğer tüm farklı markalardaki farklı özelliklerin eklenerek, geliştirilmiş en üstün hydroseeding sistemidir. HARV modeli en zor aplikasyonlar için özel olarak üretilmiş sistemlerdir. 750 galon ve 1000 galonluk aynı özelliklere sahip maksi hydroseeding systemleri de vardır.

Turbo Turf | Midi Hydroseeders

Turbo Turf HS-300-XPW

Turbo Turf | HS-300-XPW

300 galonluk, araç üstü ve kolay kullanıma sahiptir.18 beygir Köhler motoru sayesinde hızlı karışım kolay kullanım ve yüksek püskürtme kapasitesiyle, peyzaj düzenlemeleri ve tohumlama yapanlar arasında övgüyü hak etmiştir. Tüm 300 galonluk seeder’ler gibi her bir dolumda 360 m2 alan tohumlar.

Turbo Turf HS-500-XPW

Turbo Turf | HS-500-XPW

Hızlı karışım kolay kullanım ve yüksek püskürtme kapasitesiyle, peyzaj düzenlemeleri ve tohumlama yapanlar arasında övgüyü hak etmiştir. Piyasada 500 galon kapasiteli seeder’lar arasındaki en popüler makinedir. İstek halinde römorklu modeli de vardır.

Turbo Turf HM-400-TE

Turbo Turf | HM-400-TE

Mekanik karıştırıcılı hydroseeder sistemi isteyen peyzaj firmaları için özel olarak imal edilen bu yeni ideal sistem, piyasadaki kullanımı en kolay pedal karıştırıcılı ünitedir. 1 operatör ile rahatlıkla kullanılabilir. Her bir dolumda 480 m2 alan tohumlar.

Turbo Turf HY-500-HE

Turbo Turf | HY-500-HE

Turbo Turf’ün Hydroseeding makine tasarımlarında HYBRİT olan bu model, jet karışım ve mekanik karışım modellerinin en iyi avantajlarını bünyesinde bulundurur. Çünkü bu model çift Honda motorlu ve hem jet hem de mekanik sistemlidir.

Turbo Turf HS-500-HARV-P

Turbo Turf | HS-500-HARV-P

Bugün piyasadaki en gelişmiş hydroseeding sistemidir. HARV en zor aplikasyonlar için idealdir. Agresif pedal karıştırıcı sistemi ile en yoğun karışımları mümkün kılar. Tüm 500 galon kapasiteli seeder’lar gibi her bir dolumda 600 m2 alan tohumlar.

X

Right Click

No right click