Hydroseeding Makine Satışı

Hydro Peyzaj, Turbo Turf Turbo Technologies Inc. Hydroseeder ve Hydromulcher makinelerinin Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri distribütörüdür.
Turbo Turf bünyesindeki 50 galon ile 1600 galon kapasitede arasında jet sistem hydroseeder makineleri ile 500, 750, 1000 galon kapasitedeki mekanik ve hibrid sistem hydroseeder makinelerinde, selüloz, yüzde 100 odun ve karışım mulchlar ile BFM, FGM ve erozyonla kontrolünde kullanılan her türlü sert karışımlar rahatlıkla kullanılır. 50 galon 300 galon kapasiteye kadar olan modellerde off road (arazi kullanımı) seçeneği de mevcut olan Turbo Turf hydroseeder makineleri, kullanımı kolay, güçlü, hafif, dayanıklı ve minimum tamir bakım masrafı gerektiren makinelerdir. En önemli özelliği, 20 sene garantili olan özel poly fiber karışımından oluşan tanklarının hem paslanmaz oluşu ve yuvarlak hatları sayesinde kolay temizlenebilmesi hem de çok hafif olmalarıdır.

Turbo Turf hydroseeding sistemleri arasında ihtiyacınıza göre, 50 galon – 1600 galon kapasite arası, jet, mekanik ya da hybrid (jet ve mekanik karıştırıcı) karıştırıcı sistemli seeder’lardan birini, seçebilirsiniz.

Diesel ya da benzin, Subaru – Honda – Köhler, motor seçenekleri olan araç üstü veya romörklü Turbo Turf hydroseeding sistemlerinde, ek olarak oluşturabileceğiniz ilave yükleme bölmesi, hızlı karışım ünitesi, platform, farklı kule püskürtme aparatları, kolay eklenebilir hortum, hortum sarma sistemi ve uzaktan kumanda sistemi gibi bir çok seçenekler mevcuttur.

Turbo Turf hydroseeding sisteminde, ayrıca seed & sprey seçeneğiyle çim yüzey ilaçlaması da yapılabilmektedir. Sulamada yapabileceğiniz bu hydroseeder’lar, farklı solüsyonlarla buz çözme işlerinde de kullanılırlar.

En önemli özelliği, 20 sene garantili olan özel poly fiber karışımından oluşan tanklarının hem paslanmaz oluşu ve yuvarlak hatları sayesinde kolay temizlenebilmesi hem de çok hafif olmalarıdır. Bu tankların yarı saydam özelliği ile, uygulama anında kalan karışım miktarı da rahatlıkla izlenebilmektedir.

Turbo Turf hydroseeding sistemlerinde selüloz, % 100 odun ve karışım mulchlar ile BFM, FGM ve erozyon kontrolünde kullanılan her türlü sert karışımlar rahatlıkla kullanılırlar.

Mini Hydroseeders

Turbo Turf’ün küçük hacimli hafif ve ekonomik hydroseeder’ları, villa bahçeleri ve mezarlık alanları gibi küçük ve dar alanlar için ve taşınabilir olmasıyla da, çatı ve teras bahçe uygulamaları için ideal seeder’lardır. Ara ekim ve çim onarım uygulamaları için tercih edilen treyler sistemli olan mini seeder’ların geniş tabanlı lastikleri sayesinde, hassas drenaj alt yapılı peyzaj alanlarında güvenle kullanılmaktadır. Seed & sprey seçeneği ile ilaçlama ve gübreleme de yapılabilen mini seeder’ları, küçük çim biçme traktörleri, küçük utility araçları ve atv arkalarında rahatlıkla çekilebilirler.

Midi Hydroseeders

Kullanımı kolay ve emsallerine göre çok hafif, hızlı ve ekonomik olan orta sınıf Turbo Turf hydroseeder’lar, hydroseeding profesyonellerinin en çok tercih ettiği seeder’lardır. Yeni çim, mera ve diğer her tür orta büyüklükteki hydroseeding uygulama projeleri için ideal olan 300 galon ve 500 galonluk bu orta sınıf seeder’larda jet, mekanik veya hibrid karışım sistemlerinden biri tercih edilir. Kullanıcı ihtiyaçlarına göre, motor güç ve pompa seçenekleri ile ilave hortum, ekstra mulch yükleme bölümü, platform ve projeye has değişik mulch püskürtme ekipman ve sistemleri, gibi ve daha birçok seçenekler sunar. 300 galon seeder’da ise ayrıca istek üzerine off road özelliği de ilave edilir.

Maxi Hydroseeders

Geniş uygulama alanları için ve projeye özel özellikleri olan bu seeder’lar ile günde rahatlıkla 30 dönüm alan tohumlanabilir. 750 galon ve 1600 galon kapasitedeki maksi seeder’larda jet, mekanik veya hibrid karışım sistemlerinden biri tercih edilir. Karayolları, golf sahaları ve erozyonla mücadele uygulamaları için ideal olan maksi seeder’ları her tür mulch ile kullanmak mümkündür.
X

Right Click

No right click