Hakkımızda

Karaca grubu, 1980 yılından bu yana Yalova’daki Karaca Arboretum Fidanlığı ile dış mekan süs bitkilerinin üretimi, ithalat, ihracat ve toptan satışlarını gerçekleştirmekte, aynı zamanda İstanbul’daki Karaca Fidancılık ile peyzaj projelendirme, uygulama, bakım ve danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır. Karaca grubu, toprak, erozyonla mücadele ve fidancılık faaliyetlerindeki, tecrübe ve bilgi birikimine, 2009 yılında, çim alanlardaki uygulama ve bakım kalitesini yükseltmek ve maliyetlerini düşürmek amacıyla, sulu tohumlama olarak bilinen Hydroseeding yöntemini, bünyesine Turbo Turf markası ile katmıştır.

Dünyanın sayılı markalarından olan Amerikan Turbo Technologies İnc. Firmasının, hafif, güvenilir, yok denecek kadar az bakım gerektiren, ekonomik Turbo Turf marka hydroseeder’larının Türkiye satışlarını yapan Hydro Peyzaj, 2013 yılında, Birleşik Arap Emirlikleri’nin de satış haklarını alarak sektörde hem makina satışı hem de hydroseeding uygulamalarıyla büyümeye devam ederken, bir IAHP ( International Association of Hydroseeding Professionals ) faal üyesi olarak da hydroseeding sektöründeki tüm yeni sistemleri ülkemize kazandırmaya ve sektöre yön vermeye devam etmektedir.

Hydro Peyzaj, Hydroseeding uygulamalarındaki başarının devamı ve % 50 ye varan sulama suyu tasarrufu için otomatik sulama sistemleri de kurmaktadır.
Hydro Peyzaj’ın faaliyetleri alanında, peyzaj projelendirme, uygulama, bakım ve danışmanlık hizmetleri ile toptan bitki satışı da bulunmaktadır.

Hydro Peyzaj, 2014 yılında Amerikan DirtGlue Enterprises firmasının çevreye duyarlı toz kontrol ürünlerinin Türkiye satış haklarını da bünyesine katarak,  kullanılan bu ürünlerle, maden arazileri, haralar, inşaat, asfalt, kum, toprak gibi hemen her türlü zeminde, rüzgar vasıtası ile biriken  ya da uçuşan veya sert zeminlerde araç lastiklerinin oluşturduğu tozların önlenmesine büyük katkılar sağlarken,  yine bu ürünlerle sıcak asfaltın 1/3 maliyetine  erimeyen kalıcı yollar inşa edilmektedir.

X

Right Click

No right click